Aktualności

Miał w domu narkotyki. Miał je znaleźć na spacerze

Ustalenia kryminalnych potwierdziło przeszukanie domu 40-latka z gm. Bartoszyce. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu ponad 10 gramów suszu, który wykazał właściwości marihuany i niewielkie ilości białego proszku, klasyfikowanego w narkoteście, jako amfetamina. 40-latek został zatrzymany i przesłuchany. Pokrętnie tłumaczył, że znalazł woreczki z tymi substancjami w czasie spaceru. Policjanci wrócą do tej sprawy po otrzymaniu analizy laboratoryjnej zabezpieczonych środków. Za posiadanie substancji psychoaktywnych grozi do 3 lat za kratami.

W czwartek (2.05.24 r.), kryminalni złożyli wizytę pewnemu 40-latkowi z gminy Bartoszyce. Ich ustalenia wskazywały, że mężczyzna może mieć narkotyki. Przeszukanie mieszkania mężczyzny ujawniło woreczek z suszem roślinnym i białym proszkiem. Wstępne badania tych środków wskazało, że to zabronione substancje. 40-latek został zatrzymany i przesłuchany. Tłumaczył, że znalazł te substancje na spacerze w okolicy miejsca zamieszkania. Zabezpieczone środki zostaną przesłane na badania. Po otrzymaniu ekspertyzy będzie możliwe kontynuowanie dochodzenia w tej sprawie.

Posiadanie każdej ilości narkotyków jest surowo zabronione.  To przestępstwo, za które zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 • zabezpieczone narkotyki
  zabezpieczone narkotyki
 • zabezpieczone narkotyki
  zabezpieczone narkotyki
 • zabezpieczone narkotyki
  zabezpieczone narkotyki
 • zabezpieczone narkotyki
  zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony