Aktualności

Poszukiwany mężczyzna w swoje 60 – te urodziny trafił do zakładu karnego, zaś 33 - latek dowiedział się, że jest poszukiwany i sam stawił się do Komisariatu Policji

60 – latek nie miał zamiaru stawić się do zakładu karnego. W swoje urodziny został tam doprowadzony przez dzielnicowych z Bartoszyc. Drugi poszukiwany mężczyzna sam stawił się do komisariatu.

W czwartek (28.03.24r.) dzielnicowi z Bartoszyce udali się do jednej z pobliskich miejscowości. Mieli do zrealizowania nakaz doprowadzenia do zakładu karnego jednego              z mieszkańców gminy Bartoszyce, który sam nie miał zamiaru się do niego stawić. Funkcjonariusze zastali 60 - latka w miejscu zamieszkania. Został on zatrzymany i jeszcze tego samego dnia dowieziony do zakładu karnego. Mężczyzna chyba nie w taki sposób chciał świętować swoje okrągłe urodziny.

 

Tego samego dnia do Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim stawił się 33  - letni mieszkaniec gminy Górowo Iławeckie. Mężczyzna miał orzeczoną karę grzywny za przestępstwo, które popełnił. Gdy nie opłacił jej w terminie sąd orzekł mu zastępczą karę pozbawienia wolności. Kiedy 33 - latek dowiedział się, że jest poszukiwany przez policję w celu odbycia kary pozbawienia wolności, sam szybko stawił się na komisariacie z dowodem opłaty grzywny. Mężczyzna w taki sposób uwolnił się od kary i najbliższe święta spędzi w domu z rodziną zamiast w zakładzie karnym.

Powrót na górę strony