Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzech poszukiwanych mężczyzn trafiło za kraty

Poszukiwani, rzecz jasna ukrywają się przed policjantami i starają się być o krok przed nimi. Żyją w ciągłym napięciu, które wywołuje strach przed zatrzymaniem i pobytem za kratami. Poszukiwanym jest się do czasu. Ten czas może być różny, niemniej jednak dla większości z nich nadchodzi dzień rozliczeń z wymiarem sprawiedliwości. Trzech mężczyzn zatrzymanych przez policjantów trafiło za kraty. Muszą spędzić tam zasądzone im kary pozbawienia wolności.

W czwartek, (7.12.23r.), przed godz. 10:00 dzielnicowi z Posterunku Policji z Sępopola na obszarze miasta zatrzymali 40 – latka, który został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

Po godz. 10:00 policjanci z Bartoszyc w jednym z mieszkań zastali doskonale znanego im 21 – latka. Młody mężczyzna w przeszłości wielokrotnie kradł kosmetyki z miejskich drogerii. Został skazany za przestępstwo kradzieży na 8 miesięcy pozbawienia wolności. Był też poszukiwany przez miejscową prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. Teraz jego adresem przez najbliższe miesiące będzie zakład karny i nie będzie problemu z jego udziałem w czynnościach procesowych.

W południe, policjanci z Górowa Iławeckiego zatrzymali ostatniego wczoraj poszukiwanego mężczyznę. 39 – latek został skazany na 88 dni pozbawienia wolności za kradzież.

Poszukiwany 21, 39 i 40 – latek jeszcze w czwartek, (7.12.23r.) trafili do Zakładu Karnego.

Powrót na górę strony