Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzut znęcania się nad partnerką – trafił do aresztu na 3 miesiące

Krzyczał, poniżał, wyganiał z domu. Pił i bił, a każdego dnia było coraz gorzej. Czara goryczy przelała się, gdy zepchnął partnerkę ze schodów. Kobieta doznała licznych zasinień, jednak sama nie poprosiła o pomoc. Policjantów zawiadomił inny członek rodziny. Interweniowali policjanci, którzy zatrzymali agresywnego, pijanego mężczyznę. Okazało się, że pokrzywdzona kobieta znosiła ból i cierpienie od września br., Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na skierowanie przez prokuratora i policję wniosku do sądu o aresztowanie 33 latka z gminy Bartoszyce. Sąd uznał wniosek za zasadny. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami.

W środę, (15.11.23r.) policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Bartoszyce. Pomocy potrzebowała kobieta, która została zepchnięta ze schodów przez partnera. Policjanci zastali w mieszkaniu agresywnego 33 – latka. Był pijany. Jego partnerka miała liczne zadrapania i zasinienia. Co więcej, okazało się, że to nie pierwsza awantura w ich domu, podczas której kobieta była bita, popychana, poniżana, czy wyrzucana z domu. Pokrzywdzona wcześniej nie mówiła o tym, czego doświadcza ze strony partnera i nie wzywała policji, z obawy przed mężczyzną. W dniu interwencji też nie zaalarmowała służb, zrobił to inny członek rodziny.

Pijany i agresywny 33 – latek został zatrzymany. Trafił do policyjnej celi. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy i w piątek (17.11.23r.), 33 – latek usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad partnerką i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony