Dzielnicowy Rejonu I - Rejon I - Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Dzielnicowy Rejonu I

 

 
st. asp. Tomasz Koziej
 
tel. (89) 762 82 51
 
kom. 887 876 171
 
 
 

Dzielnicowy rejonu I obejmuje ulice:

Armii Krajowej, Bema (parzyste od nr 8 wzwyż, nieparzyste od nr 29 wzwyż), Bratek, Broniewskiego, Chilmanowicza, Chopina, Gdańska, Inwestycyjna, Knosały, Kochanowskiego, Krasickiego, Krzywa, Lelewela, Majowa, Moniuszki, Mrongowiusza, Nałkowskiej, Nowa, Nowowiejskiego, Partyzantów, Plac Grunwaldzki, Plac Pionierów, Polna, Popiełuszki, Prusa, Sikorskiego, Sportowa, Spółdzielców, Staszica, Szarych Szeregów, Szrajbera, Szymanowskiego, Tuwima, Wiejska, Zamkowa, Zbożowa, Zientary-Malewskiej, Żeromskiego,  Wyszyńskiego

 

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r.

 

W rejonie I w Bartoszycach, na powierzchni 24 ha, zlokalizowane są Rodzinne Ogrody Działkowe „Dąbrowa”. W miejscach tych może dochodzić do kradzieży z włamaniem do altan i aktów wandalizmu. Zadaniem priorytetowym dzielnicowego jest uświadamianie wścieli altan o konieczności właściwego zabezpieczania mienia. Informowanie o możliwości zapobieżenia kradzieżom, poprzez nieprzechowywanie w altanach, w czasie długich okresów nieobecności na działce, wartościowych sprzętów ogrodowych.