Dzielnicowy PP w Bezledach - Posterunek Policji w Bezledach - Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Posterunek Policji w Bezledach

Dzielnicowy PP w Bezledach

 

 asp. Wojciech Bałdyga

tel. (89) 763 08 88

kom. 887 876 134

e-mail: dzielnicowy.bezledy1@ol.policja.gov.pl

 

 

Dzielnicowy PP Bezledy obsługuje wsie i osady:

Barciszewo, Bąsze, Bezledy, Przejście Graniczne w Bezledach, Dąbrowa - Kolonia, Ganitajmy, Głamstawki, Głomno, Karolewko, Kiertyny Małe, Kiertyny Wielkie, Kiersity,  Kromarki, Leginy, Lejdy, Łapkiejmy, Łojdy, Markiny, Merguny, Molwity, Nalikajmy, Nowe Witki, Parkoszewo, Piergozy, Piersele, Pilwa, Posłusze, Skitno - Kolonia, Solno,  Stożecki Młyn, Styligi, Taplikjmy, Wipławki, Wola, Wólka, Wysieka, Zawiersze, Żardyny, Żydowo

 

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r.

 

W Bezledach i okolicznych miejscowościach, jest dużo budynków i posesji, które nie są odpowiednio oznakowanie. Budynki nie posiadają tabliczek z numerem porządkowym nieruchomości, lub na tabliczce nie ma nazwy miejscowości, w której znajduje się dana nieruchomość. W rejonie służbowym jest też dużo posesji, które powinny mieć w nocy podświetlony numer porządkowy nieruchomości. Brak prawidłowego oznakowania nieruchomości stanowi poważny problem, w szczególności gdy prowadzone są działania ratunkowe lub interwencje w nocy. Zadaniem priorytetowym dzielnicowego jest porządkowanie przestrzeni, w której poruszają się mieszkańcy, instytucje i służby porządkowe oraz ratunkowe poprzez motywowanie właścicieli oraz organizowanie działań mających na celu poprawę stanu oznakowania budynków w miejscowościach.