Aktualności

Bartoszyce/Górowo Iławeckie: Kompletnie pijany jechał rowerem środkiem drogi

Niechlubny wynik ponad 3 promili alkoholu w organizmie doprowadzi 50 – latka z gminy Górowo Iławeckie przed sąd. Mężczyzna miał problemy z równowagą, jechał slalomem, a w czasie policyjnej kontroli nie mógł utrzymać się na nogach. Zaprzeczał nawet, że to on jechał rowerem. Popełnił jeszcze inne wykroczenia m.in. załatwił potrzebę fizjologiczną w miejscu publicznym…

Wczoraj, (28.04.21r.), przed godz. 17:00 policjanci z Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim w trakcie patrolu miasta i gminy wykluczyli z ruchu drogowego kompletnie pijanego rowerzystę.

50 – latek jechał rowerem slalomem i zupełnie nie mógł utrzymać równowagi. Kontrola stanu jego trzeźwości dała niechlubny wynik 3,15 promila alkoholu w organizmie. Jego stan nie pozwalał na konstruktywną rozmowę. Mężczyzna w rozmowie z policjantami zaprzeczał, że to on kierował rowerem. W obecności funkcjonariuszy i w miejscu publicznym załatwił potrzebę fizjologiczną. 50 – latek nie miał też obowiązkowej maseczki.

Policjanci przekazali mężczyznę i jego rower pod opiekę rodziny. 50 – latek odpowie przed sądem za 3 wykroczenia. Grożą mu surowe konsekwencje tak lekkomyślnego zachowania.

Powrót na górę strony