Aktualności

Bartoszyce: Kolejni poszukiwani trafili za kraty

Każdy z trzech zatrzymanych wczoraj mężczyzn sam sprowokował policyjną akcję. W każdym przypadku interwencja zakończyła się zatrzymaniem, pobytem w policyjnej celi i wyjazdem do zakładu karnego.

W środę, (28.04.21r.), około godz. 11:30 policjanci wylegitymowali mężczyznę, który zwrócił na siebie uwagę idąc jedną z ulic Bartoszyc bez wymaganej maseczki. 21 – latek był poszukiwany. Mieszkaniec Bartoszyc ma do odbycia 60 dni pozbawienia wolności za przestępstwo zniszczenia cudzej rzeczy i groźby karalne.

Przed godz. 17:00 w trakcie patrolowania Bartoszyc policjanci zauważyli mężczyznę pijącego alkohol w miejscu publicznym. Legitymowanie 59 - latka ujawniło, że jest poszukiwany i musi spędzić za kratami 5 dni. To kara, jaką otrzymał w zamian za nieopłaconą grzywnę zasądzoną za wykroczenie.

Przed godz. 19:00 policjanci interweniowali w jednej z miejscowości w gm. Bartoszyce. Zgłaszający interwencję skarżył się na awanturującą się sąsiadką. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i ma do odbycia 15 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę.

Mężczyźni trafili już do zakładu karnego.

Powrót na górę strony