Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce/Bisztynek/Górowo Iławeckie: Zatrzymali 5 poszukiwanych

Policjanci mają szereg zadań, które realizują w czasie służby. Jednym z nich jest sprawdzanie miejsc, gdzie mogą przebywać osoby poszukiwane. Tylko wczoraj, (09.09.20 r.), zatrzymano 5 poszukiwanych mężczyzn, którzy zgodnie z decyzją sądu, trafią do zakładu karnego.

Pierwszy poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z bartoszyckiej prewencji po godz. 9:00 w Bartoszycach. 45 – latek jest dobrze znany miejscowym policjantom, był powodem wielu interwencji,. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia 10 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę zasądzoną za wykroczenie skarbowe.

Przed godz. 10:00 policjanci z Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim zatrzymali 30 – latka, który ma do odbycia 3 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę zasądzoną za wykroczenie spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.  

O godz. 11: 00 policjanci z Bartoszyc zauważyli kolejną osobę, o której wiedzieli, że powinna trafić do zakładu karnego. 38 – latek ma do odbycia 24 dni zastępczej kary pozbawienia wolności
za wykroczenia skarbowe.  

Czwarta poszukiwana osoba została zatrzymana po godz. 11:00 przez patrolowców z Bisztynka. 38 – latek ma do odbycia karę 1 rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności, to kara zasądzona przez sąd za kradzież z włamaniem.

Ostatni zatrzymany wczoraj poszukiwany został zauważony na jednej z ulic w Bartoszycach przez miejscowych policjantów. 55 – letni mieszkaniec miasta trafi za kraty na 12 dni. To kara zastępcza, którą sąd wymierzył za nieopłacone grzywny za wykroczenie skarbowe.

Wszystkie zatrzymane osoby, zza krat policyjnego aresztu trafią do zakładu karnego.

Powrót na górę strony