Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce/Bisztynek: Dzielnicowi odzyskali skradziony rower i zatrzymali pijanego rowerzystę, kolejnego pijanego cyklistę zatrzymali policjanci z drogówki

Dzielnicowi z Bisztynka w ciągu kilku godzin ustalili sprawcę kradzieży roweru i odzyskali jednoślad. Wracając do posterunku, na jednej z ulic Bisztynka zatrzymali pijanego rowerzystę, który miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kolejnego pijanego cyklistę zatrzymali policjanci z drogówki, mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Dziś, (3.07.20 r.), dzielnicowi z Bisztynka otrzymali informację od mieszkanki miasta, że wczoraj, (2.03.20 r.), skradziono jej rower. Jednoślad zginął spod urzędu, do którym przyjechała. Rower, popularnej niegdyś marki, wyceniła na wartość 250 zł. Dzielnicowi potrzebowali zaledwie kilku godzin, aby odzyskać rower. Jednoślad ukradł, mieszkający w gm. Bisztynek 66 – latek. Mężczyzna miał rower na swojej posesji i nie zaprzeczał, że go ukradł. Policjanci zabezpieczyli jednoślad, a 66 – latka ukarali mandatem w wysokości 500 zł. W drodze powrotnej do Posterunku Policji w Bisztynku, już w mieście zauważyli rowerzystę jadącego slalomem. 46 – latek miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara grzywny w kwocie do 5 tys. zł i zakaz kierowania rowerami na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Kolejny pijany cyklista wpadł w ręce policjantów z drogówki w Wardomach, mieszkaniec gm. Bartoszyce kierował rowerem mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 48 – latka czeka odpowiedzialność przed sądem za popełnione wykroczenie.

Powrót na górę strony