Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Wypadek na trasie Wiatrowiec – Sępopol

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej Wiatrowiec – Sępopol. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 35-letni mieszkaniec Sępopola nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym renault. Na skutek uderzenia renault dachowało w przydrożnym rowie. Ranny kierowca i pasażer renault trafili do szpitala. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

W sobotę tuż przed godziną 7.00 oficer dyżurny bartoszyckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na trasie Wiatrowiec- Sępopol doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce od razu pojechali policjanci. Na drodze panowały złe warunki. Nawierzchnia była oblodzona. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 35-letni mieszkaniec Sępopola nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym renault. Na skutek uderzenia renault dachowało w przydrożnym rowie.

Kierowca i pasażer osobowego renault z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.