Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce/Górowo Iławeckie: Jadąc Audi wyprzedzał Renaulta na łuku drogi, doprowadził do zderzenia z BWM

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na trasie Piasty Wielkie – Górowo Iławeckie (DW512), zderzyły się tam 3 auta. Jadący Audi, w kierunku Górowa Ił., 21 – latek, wyprzedzał Renaulta na łuku drogi i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka BMW, którego 32 – letni kierujący trafił do szpitala.

W środę (31.10.18r.), po 11 – tej, na drodze W512 na trasie Piasty Wielkie – Górowo Iławeckie doszło do niebezpiecznego zderzenia drogowego. Policjanci ustalili, że jadący w kierunku Górowa Ił. 21 – latek kierujący Audi wyprzedzał Renaulta na łuku drogi, widząc jadące z przeciwka BWM i chcąc uniknąć zderzenia z nim zepchnął z drogi wyprzedzanego Renaulta. Pomimo tego Audi i BMW zderzył się.

Kierujący BWM 32 – latek z gm. Górowo Iławeckie został zabrany karetką pogotowia do szpitala na badania. Mężczyzna był trzeźwy.

21 – latkowi, kierujący Audi policjanci zatrzymali prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna był trzeźwy i nic mu się nie stało. Kierującemu Renaultem 33 – latkowi z Bartoszyc też nic się nie stało, mężczyzna również był trzeźwy.

Policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Wszystkie auta, biorące w nim udział zostały zabezpieczone.