Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Trafił za kraty, bo groził konkubinie, a odpowie za kierowanie autem po alkoholu

Policjanci interweniowali w sprawie kłótni między 23 – latkiem, a jego konkubiną, w której uczestniczył też brat awanturnika. 23 – latek miał uderzyć partnerkę i grozić jej. Policjanci zastali go z łopatą w ręku, mężczyzna był agresywny i został zatrzymany w policyjnej celi. Okazało się, że podłożem całego zajścia było to, że pijany 23 – latek wcześniej kierował autem i wjechał w słupek ogrodzeniowy.

W czwartek, (18.10.18), przed 23:00 policjanci zostali wezwani na interwencję do miejscowości w gminie Bartoszyce. Powodem wizyty policjantów była awantura między 23 – latkiem, a jego konkubiną. Pijany 23 – latek obrażał partnerkę, groził jej i uderzył  ją. W obronie kobiety stanął brat agresora i między mężczyznami doszło do szarpaniny. W trakcie interwenci 23 – latek był pijany, trzymał w ręku łopatę i był agresywny. Policjanci zatrzymali 23 – latka w policyjnej celi. Mężczyzna miał prawie 2‰ alkoholu w organizmie.

Okazało się, że do kłótni doszło, bo wcześniej pijany 23 – latek kierował autem i uszkodził je najeżdżając na słupek ogrodzeniowy.

W piątek, (19.10.18), 23 – letni mieszkanie gminy Bartoszyce usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

20 – letnia partnerka nie była zainteresowania składaniem zawiadomienia o groźbach i znęcaniu się nad nią przez partnera.