Bartoszyce: Odpowie za uszkodzenie Lincolna - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Odpowie za uszkodzenie Lincolna

Mężczyzna, który wyrwał tablicę rejestracyjną i antenę z Lincolna odpowie karnie. 36 – latek był pijany i widząc nadjeżdżający radiowóz schował się za wcześniej niszczone auto. Mieszkaniec gminy Sępopol miał w organizmie 2,6 ‰ alkoholu, został zatrzymany i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, (17.10.18r.), po 20 – tej policjanci zostali wezwani na interwencję na niestrzeżony miejski parking, przez mężczyznę, który był świadkiem jak pijany mężczyzna wyrywa elementy z zaparkowanego tam Lincolna. Świadek zwrócił nawet uwagę wandalowi, ale ten za nic miał jego słowa i wyrwał tablice rejestracyjną auta i rzucił ją na zaparkowanego obok busa. Funkcjonariusze, zastali pijanego wandala nieudolnie ukrywającego się za niszczonym wcześniej autem. Doskonale znany, bartoszyckim policjantom z wcześniejszych interwencji, 36 – latek udawał zaskoczonego i twierdził, że nie wie dlaczego funkcjonariusze w ogóle z nim rozmawiają. Właściciel Lincolna wycenił straty na 1000 zł..

Pijany mieszkaniec gminy Sępopol został zatrzymany i trzeźwiał w policyjnej celi. Wczoraj, (18.10.18r.), usłyszał zarzut uszkodzenia cudzej rzeczy. Mężczyzna przyznał się, jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Za popełnione przestępstwo 36 – latek odpowie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.