Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce/Bisztynek: 37 – latek aresztowany, jest podejrzany o przestępstwo znęcania się nad żoną

Mężczyzna, który został zatrzymany w niedzielę, (22.07.18r.) przed 22:00 w Bisztynku awanturował się, mało tego, trzymając w ręku nóż groził żonie, że ją zabije. 37 – latek, wczoraj usłyszał zarzut znęcania się nad żoną i na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Biskupcu zdecydował, że na proces poczeka za kratami.

W niedzielę, (22.07.18r.), dyżurny bartoszyckiej policji został poinformowany o awanturze domowej w jednym z mieszkań w Bisztynku. Policjanci interweniujący w tej sprawie ustalili, że pijany 37 – latek nożem groził żonie, że ją zabije. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który trzeźwiał w policyjnej celi. We wtorek, (24.07.18r,) usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną w okresie ostatnich 3 miesięcy. Mężczyzna, tylko częściowo przyznał się do przedstawionego zarzutu.

Policjanci, wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o aresztowanie 37 – latka.Sąd Rejonowy w Biskupcu zdecydował, że mieszkaniec Bisztynka, za kratami poczeka na proces w swojej sprawie.

Za przestępstwo znęcania się nad rodziną można trafić do więzienia nawet na 5 lat.