Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce/Bisztynek: Czołowe zderzenie Audi i VW na trasie Bisztynek – Prosity

Według świadka wczorajszego zdarzenia drogowego, kierujący Audi mężczyzna jechał za szybko wąską drogą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka VW Up. Mężczyźni biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi i po badanach w szpitalu, okazało się, że nie mają groźnych obrażeń. 37 – latek, kierujący Audi odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, grozi mu grzywa do 5 tys. zł..

Wczoraj, (04.07.18r.), około godz. 8:00 na trasie Bisztynek – Prosity (droga N1422) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Z relacji świadka zdarzenia, jadącego za VW, wynika, że 37 – latek, jadący Audi z przeciwnej strony, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadziło do czołowego zderzenia aut.

Mężczyźni jechali sami i obaj, z miejsca zdarzenia, przewiezieni zostali karetką pogotowia do szpitala w Bartoszycach.  Zarówno 37 – latek kierujący Audi jak i 65 – latek jadący VW byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali kryminalni, wykonali oględziny i zabezpieczyli oba auta biorące udział w zdarzeniu.

Po kilku godzinach okazało się, że mężczyznom nic się nie stało, a zdarzenie to było kolizją drogowa. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeks wykroczeń przewiduje grzywę w kwocie do 5 tys. zł..