Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Areszt wobec 36 – latka za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad matką

Sąd Rejonowy w Bartoszycach, na wniosek policji i prokuratury zastosował 3 miesięczny areszt wobec 36 – latka, który znęcał się nad matką w warunkach recydywy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi w czwartek, (21.06.18r.), po interwencji, o którą prosiła matka mężczyzny.

W sobotę, (23.06.18r.), Sąd Rejonowy w Bartoszycach zdecydował o 3 miesięcznym areszcie wobec36 – latka, który znęcał się nad matką. Mężczyzna był już karany za przestępstwo znęcaniasię nad matką i będzie teraz odpowiadał w warunkach recydywy, kara jak mu grozi to 7,5 roku za kratami. 36 – latek trafił do policyjnej celi w czwartkowy wieczór. Policjantów na interwencję wezwała matka mężczyzny, kobieta skarżyła się na agresywne zachowanie syna, który był pijany. 36 – letni mieszkaniec Bartoszyc jest doskonale znany funkcjonariuszem z licznych interwencji, których był powodem. Policjanci, dla zapewnienia pokrzywdzonej spokój, zdecydowali o konieczności umieszczenia mężczyzny w policyjnej celi. 

Z uwagi na to, że wobec 36 – latka toczy się obecnie kolejne postępowanie za znęcanie nad matką, a zachowanie mężczyzny nie poprawie się, policjanci z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o aresztowanie mężczyzny.

36 – latek, za kratami poczeka na proces w swojej sprawie, grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.