Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce/ Górowo Iławeckie: Chciała się schować pod kuchenną podłogą, trafiła do policyjnej celi

Policjanci zatrzymali 23 – letnią kobietę, na którą nakaz doprowadzenia wydała bartoszycka prokuratura. Kolejny nakaz doprowadzenia 23 – latki wydał Sąd Rejonowy w Bartoszycach. Mieszkanka gminy widząc radiowóz uciekła do domu i zamknęła się w nim. Chciała uciec przez okno, jednak uniemożliwił jej to policjant, kobieta w desperacji próbowała schować się pomieszczeniu pod kuchenną podłogą, została jednak zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

Wczoraj, (12.06.18r.), po 21:00, policjanci z Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim pojechali do miejscowości na terenie gminy w celu zatrzymania  23 – latki, której zatrzymanie polecił Sąd Rejonowy w Bartoszycach i bartoszycka prokuratura. Kobieta siedziała z matką na ławce przed domem, widząc nadjeżdżający radiowóz uciekła i zamknęła się domu. Matka dziewczyny, próbowała zmylić policjantów mówiąc im, że osobą siedzącą na ławce nie była jej córka, tylko zupełnie ktoś inny. 23 – latka jest doskonale znana policjantom z licznych interwencji, których była powodem i policjanci byli pewni, że uciekająca kobieta jest osobą, której szukają.  23 – latka chciała wyjść z domu przez okno, jednak uniemożliwił jej to czekający tam policjant, który następnie wszedł oknem do domu i znalazł 23 - latkę ukrytą w pomieszczeniu pod kuchenną podłogą.

Mieszkanka trafiła do policyjnej celi, skąd doprowadzona będzie do prokuratury, a następnie przewieziona do zakładu karnego.