Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: 10 – latka w szpitalu, po tym jak uderzyła szyją w metalową linkę rozciągniętą między znakami

10 – letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak uderzyła szyją w metalową linkę, która blokował wjazd na parking przy sklepie. 10 – latka, spadła z roweru i ma uraz głowy, jest hospitalizowana w szpitalu dziecięcym w Olsztynie. Prowadzone w tej sprawie dochodzenie pomoże w ustaleniu winnego togo zdarzenia.

W piątek, (08.09.18r.), po 20 – tej, dziesięcioletnia rowerzystka wracając do domu, najechała na metalową linkę rozwieszoną pomiędzy dwoma znakami. Dziesięciolatka, która nie zauważyła przeszkody uderzyła szyją w stalową linkę i spadła z roweru uderzając tyłem głowy o chodnik. Matka zabrała dziecko do miejscowego szpitala, po czym dziewczynkę przewieziona została do szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Linka miała uniemożliwiać samochodom wjazd na parking przy sklepie, po godzinach jego otwarcia. Policjanci interweniujący w tej sprawie ustalili, że linka była zupełnie niewidoczna, jedynym elementem pomagającym w jej dostrzeżeniu był zaczepiony na niej, mały kawałek niebieskiej taśmy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, technik kryminalistyki wykonał oględziny, a linka została oznaczona policyjną taśmą, tak aby była widoczna, po to żeby nie doszło do podobnego zdarzenia.