Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Motocyklista wjechał na linę rozciągniętą przez drogę

Kierujący motocyklem wjechał na linę rozciagnietą w poprzek drogi powiatowej Galiny – Trutnowo w gm. Bartoszyce. Linę umieścił tam pracownik gospodarstwa rolnego zajmujący się bydłem i zapomniał ją zdjąć. Grozi mu odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku drogowego.

11  czerwca 2018 roku ok. godz. 19:45 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Galiny i Trutnowo w powiecie bartoszyckim.

Policjanci ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce tego zdarzenia ustalili, że 27 – letni motocyklista najechał na rozciągniętą przez drogę gumową linę, która została tam umieszczona przez 60 – letniego pracownika gospodarstwa rolnego popdczas przeprowadzania zwierząt przez drogę. Mężczyzna ten po przepędzeniu zwierząt zapomniał zdjąć linę, na którą wjechał kierujący motocyklem.

27 – letni motocyklista został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała. 60 – latek odpowie za spowodowanie wypadku drogowego.

mł.asp. Łukasz Grabczak

KPP w Bartoszycach