Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Policjanci promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym, służbę w policji i Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dobór do służby w policji, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, o tym i nie tylko, można było porozmawiać z policjantami w trakcie Wojewódzkich Zawodów Ratowników Medycznych i wojewódzkich obchodów Święta Straży Pożarnej.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach przy każdej okazji promują bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zachęcają do wstąpienia do służby w policji, mówią o możliwościach jakie daje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja Moja Komenda. Doskonałą okazją do promowania bezpieczeństwa były dwie imprezy, które w minionym tygodniu odbyły się w Bartoszycach. W czwartek 10 maja br., w Bartoszycach rozgrywano Wojewódzkie Zawody Ratowników Medycznych, a w sobotę 12 maja br., odbywały się wojewódzkie obchody Święta Straży Pożarnej. W czasie obu uroczystości, można było obejrzeć sprzęt, który policjanci wykorzystują do służby. Chętni mogli sprawdzić jakie emocje towarzyszą w trakcie dachowania, bo w czwartek, (10.05.18r.), specjalnie dla mieszkańców Bartoszyc z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przyjechał symulator dachowania.