Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Ukrył narkotyki w aucie, schował je w skarpecie

Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest przestępstwem, można za nie trafić do więzienia na rok. Taka kara grozi, 20 – latkowi, w którego aucie policjanci znaleźli marihuanę i tabletki ekstazy. Młody mężczyzna ukrył narkotyki w trudno dostępnym miejscu w samochodzie i trzymał je w skarpecie. Policjantom powiedział, że narkotyki nie są jego. 20 – latek i jego 18 – letni kolega trafili do policyjnej celi.

Wczoraj, (26.04.18r.), policjanci z bartoszyckiej prewencji, na peryferiach miasta skontrolowali auto, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Okazało się, że w należącym do 20 – latka samochodzie ukryte były narkotyki. Policjant przeszukujący opla znalazł je w trudno dostępnym miejscu. Zarówno 20 – letni mieszkaniec gm. Bartoszyce jak i jego 18 – letni pasażer zaprzeczali, aby ukryte w skarpecie zawiniątka były ich. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn w policyjnej celi.

Dziś, (27.04.18r.), po przesłuchaniu 18 – letni mieszkaniec Bartoszyc został zwolniony, 20 – latek usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji, mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, grozi mu rok za kratami.