Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sępopol: Dzielnicowy na spotkaniu pożegnalnym w zaprzyjaźnionej szkole

Starszy aspirant Radosław Kubkowski dzielnicowym w Posterunku Policji w Sępopolu był przez prawie 11 lat. Policjant był częstym gościem w szkołach w swoim rejonie służbowym. Zarówno dzieci jak i nauczyciele bardzo cenili sobie jego wizyty. Dziś, na ostatniej służbie w charakterze dzielnicowego st. asp. Radosław Kubkowski pożegnał się z dziećmi, uczniowie wręczyli mu kwiaty i laurkę.

Dziś, (13.04.18r.), dzielnicowy z Posterunku Policji w Sępopolu spotkał się z dziećmi w miejscowej szkole podstawowej. Ta wizyta była inna niż wszystkie, bo była ostatnia. St. asp. Radosław Kubkowski dostał awans i dalszą służbę będzie pełnił w Zespole ds. Wykroczeń.

St. asp. Radosław Kubkowski przez prawie 11 lat był dzielnicowym w Sępopolu. W ciągu tego czasu dał się  poznać jako empatyczny, służący pomocą i dobrą radą funkcjonariusz. Radosław Kubkowski był częstym gościem w szkołach w swoim rejonie służbowym, przez lata służby jako dzielnicowy, pomagał rodzicom i nauczycielom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. O tym, że był ulubieńcem dzieci, świadczą liczne laurki i rysunki, którymi był obdarowywany. Dziś uczniowie ze szkoły podstawowej w Sępopolu żegnały swojego dzielnicowego kwiatami.