Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Podejrzany o 7 przestępstw 38 – latek trafił do aresztu

Bartoszyccy policjanci interweniowali wobec 38-latka, który na torowisku spożywał alkohol. Jak się okazało, mężczyzna tego samego dnia ze swoim kolegą pobił i okradł mieszkańca gminy Bartoszyce. 38 – latek w ciągu ostatnich 4 miesięcy popełnił 7 przestępstw, ma na swoim koncie m.in. gróźb, kradzieże, przywłaszczenia telefonu.

W minioną środę, (28.03.18r.), policjanci interweniowali wobec 38-latka, który na torowisku w Bartoszycach spożywał alkohol. W związku z tym, że mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec funkcjonariuszy został zatrzymany. Okazało się, że tego samego dnia 38-latek wspólnie z innym mężczyzną miał pobić i okraść mieszkańca gminy Bartoszyce. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie wiele więcej przestępstw m.in. groźby, kradzieże, przywłaszczenie telefonu, naruszenie miru domowego. Łącznie przedstawiono mu 7 zarzutów. Na wniosek policji i prokuratora sąd w piątek, zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Bartoszyc.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali też 39-latka, który wspólnie z aresztowanym 38-latkiem okradł i  pobił mieszkańca gminy Bartoszyce. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Decyzją prokuratora ma policyjny dozór, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.