Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, uderzyła w ciężarówkę

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną niebezpiecznej kolizji drogowej, do której doszło w piątek przed południem na skrzyżowaniu ulic Wajdy i Skłodowskiej Curie w Bartoszycach. Winną zdarzenia była jadąca Kią 35 – latka, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu Manem 48 – latkowi. Kilkumiesięczne dziecko podróżujące Kią trafiło do szpitala, szczęśliwie nic mu się nie stało.

W piątkowe przedpołudnie, (30.03.18r.), dyżurny bartoszyckiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na jednym z bartoszyckich skrzyżowań. Policjanci interweniujący w tej sprawie ustalili, że jadąca Kią 35 – latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 48 – latkowi jadącemu ciężarówką. Kobieta podróżowała z małym dzieckiem, które trafiło do szpitala na obserwacje. Dziecko jechało w foteliku ochronnym i dzięki temu uniknęło urazów.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 35 – latka został ukarana mandatem w wysokości 300 zł., a 6 punktów karnych zasiliło jej konto.