Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Nie chciał wysiąść z taksówki – trafił do policyjnej celi

Mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę, (09/10.03.18r.), nie chciał wysiąść z taksówki był kompletnie pijany. Okazało się, że znany policjantom z licznych interwencji, których był powodem, 35 – letni mieszkaniec Bartoszyc jest bez butów i w koszulce z krótkim rękawem. Z uwagi na realne zagrożenie wychłodzeniem jakie groziło nietrzeźwemu 35 – latkowi, policjanci zatrzymano go do wytrzeźwienia.

W nocy z piątku na sobotę, (09/10.03.18r. g. 03:47), dyżurny bartoszyckiej komendy odebrał zgłoszenie od taksówkarza, który nie radził sobie z klientem i o pomoc poprosił policjantów. Taksówkarz przekazał, że nieznany mu mężczyzna wsiadł do jego taksówki i pomimo licznych próśb nie chce z niej wysiąść.

Funkcjonariusze interweniujący w tej sprawie, w aucie zastali doskonale znanego z różnego rodzaju interwencji 35 – letniego mieszkańca Bartoszyc. Mężczyzna  był kompletnie pijany. 35 - latek nie miał butów ani kurtki, był w koszulce na krótki rękaw. Z uwagi na stan upojenia alkoholem i niekompletne ubranie, mężczyźnie groziło wychłodzenie organizmu, policjanci zdecydowali więc o konieczności zatrzymania go do wytrzeźwienia.