Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Niebezpieczne zdarzenie drogowe na K51

Mężczyzna, który wczoraj jadąc Fordem drogą K51 nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim Audi i wjechał w jego tył. 48 – latek nie kwestionował swojej winy, przyjął mandat karny i od razu opłacił go u policjantów.

Wczoraj, (06.03.18r.), o godz. 15:30, dyżurny bartoszyckiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na drodze K51 w m. Połęcze nieopodal Bartoszyc. W zdarzeniu brały udział dwie osobówki. Funkcjonariusze ustalili, że jadący Audi A8 22 – latek chcąc skręcić w lewo na stację paliw, włączył kierunkowskaz i stał na drodze ustępując pierwszeństwa jadącym z przeciwka samochodom, wówczas w tył jego auta uderzył Ford kierowany przez 48 –letniego mieszkańca powiatu lidzbarskiego.

Obaj mężczyźni biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi i mogą mówić o dużym szczęściu, bo nic im się nie stało. Zarówno Audi jak i Ford zostały poważnie uszkodzone. 48 – letni mieszkaniec powiatu Lidzbarskiego nie kwestionował swojej winy, przyjął mandat karny w wysokości 300 zł., który od razu opłacił  kartą u policjantów dysponujących terminalem płatniczym.