Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Policjanci podsumowali miniony rok pracy i stan bezpieczeństwa w powiecie

Początek roku, to dobry czas na podsumowania pracy i planowane celi do osiągnięcia. Dziś, policjanci z bartoszyckiej komendy policji w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie i Wicewojewody Warmińsko – Mazurskiego, podsumowali miniony rok pracy na rzecz bezpieczeństwa w powiecie bartoszyckim. Jak wynika z raportu rok 2017 był bezpieczniejszy niż 2016. Policjanci w 2018 roku będą pracować tak, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultat.

Dziś, (07.02.17r.), w auli w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Bartoszycach, odbyła się odprawa podsumowująca pracę policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach w 2017 roku. W odprawie wzięli udział: Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek, Wicewojewoda Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pan Sławomir Sadowski, Wicestarosta Powiatu Bartoszyckiego Pan Jan Zbigniew Nadolny oraz przedstawiciel lokalnych samorządów, a także prezes Sądu Rejonowego w Bartoszycach i Prokurator Rejonowy w Bartoszycach.

Dobrze oceniono pracę bartoszyckich policjantów, Komendant Wojewódzki Policji podkreślił, że za prezentowanymi statystykami stoi ciężka, często pełna wyrzeczeń służba. W samych superlatywach o pracy policjantów z Bartoszyc mówił prokurator rejonowy podkreślając, że dobre wyniki osiągnięte przez prokuraturę, są w dużej mierze zasługą znakomitej współpracy z policjantami.

Usłyszane dziś wyrazy uznania i ciepłe słowa, niewątpliwie zachęciły policjantów do pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie bartoszyckim i osiągania jeszcze lepszych rezultatów w 2018 roku.