Zdarzenie drogowe z udziałem motorowerzysty - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenie drogowe z udziałem motorowerzysty

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w Niedzielę Wielkanocną przed 17:00 w Wojciechach w gm. Bartoszyce. Wczoraj nieznane były personalia pokrzywdzonego, dzisiaj policjanci ustalili dane mężczyzny, jest nim 54-letni mieszkaniec gm. Górowo Iławeckie.

Nieznane są dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w Niedzielę Wielkanocna na drodze W512. Dyżurny bartoszyckiej policji został zawiadomiony, że kierujący motorowerem z obrażeniami ciał został przewieziony karetka pogotowia do szpitala w Bartoszycach. Policjanci którzy pojechali na miejsce zdarzenia wykonali oględziny i zabezpieczyli motorower, którym jechał pokrzywdzony mężczyzna.

W dniu zdarzenia nieznane były personalia pokrzywdzonego, mężczyzna nie mógł rozmawiać z uwagi na doznany uraz szczęki i nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Nie można też było zbadać stanu jego trzeźwości poprzez sprawdzenie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu i z uwagi na to od 54-latka pobrano krew do badań. Motorower, którym jechał mężczyzna nie miał tablicy rejestracyjnej i nie wiadomo było do kogo należy. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym i zostanie tam do czasu wykonania badań przez biegło.

Priorytetem w tej sytuacji było ustalenie jak nazywa się pokrzywdzony-uczestniczący w zdarzeniu, policjanci pytali mieszkańców okolicy w której doszło do zdarzenia, ale nikt nie wiedział kim jest pokrzywdzony mężczyzna. Dzisiaj funkcjonariusze ustalili i potwierdzili tożsamość mężczyzny, okazuje się że jest nim 54-letni mieszkaniec gm. Górowo Iławeckie.

Dalsze czynności policjantów z wydziału kryminalnego dadzą odpowiedź co dokładnie było przyczyną tego zdarzenia.