Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce: Uderzył grabiami sąsiada w głowę. Odpowie za uszkodzenie ciała.

29-leni mieszkaniec gminy Bartoszyce odpowie za uszkodzenie ciała. Mężczyzna w trakcie szarpaniny z sąsiadem chwycił grabie i uderzył go w głowę. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W niedzielę ok 17.00 oficer dyżurny bartoszyckiej jednostki policji otrzymał informacje, że do szpitala w Bartoszycach przewieziono rannego w głowę mężczyznę. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że do mieszkania 29-latka przyszedł sąsiad i wszczął awanturę, w trakcie której wyzywał mężczyznę. Doszło między nimi do szarapaniny i wówczas 29-latek uderzył sąsiada grabiami w głowę.

29-letni mieszkaniec gminy Bartoszyce został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Był pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał około promila alkoholu w organizmie. Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Przyznał się do jego popełnienia.

Prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.